Урок – дослідження на тему:” Їжа та її компоненнти . Склад харчових продуктів. Харчові та енергетичні потреби людини”.

Урок – дослідження на тему:” Їжа та її компоненнти . Склад харчових продуктів. Харчові та енергетичні потреби людини”.

25.09.2019 Uncategorized 0

23 вересня в Бориславській санаторній школі – інтернаті І – ІІІ ст. вчителем біології Пігур О.М.  у 8-А класі було проведено урок – дослідження на

тему:” Їжа та її компоненнти . Склад харчових продуктів. Харчові та енергетичні потреби людини”.

 Метою уроку було  ознайомити учнів з компонентами їжі, типами вітамінів; дослідити склад харчових продуктів; розкрити сутність їжі як джерела енергії для організму людини, функціональне значення для організму білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, води й мінеральних речовин; обґрунтувати способи збереження вітамінів у продуктах харчування; виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я, естетичні почуття, формувати переконання в необхідності здорового способу життя.

На уроці діти здобували знання за допомогою таких прийомів як “Асоціативний кущ”, ” Мікрофон”, гри ” Прогноз”, вприви на розвиток логічного мислення ” Плутанина” та  ” Правильно –  неправильно”, розв”язували ситуативні завдання , зачитували випереджувальні завдання про харчові продукти. На завершення уроку Олена Михайлівна нагадала учням про важливість дотримання правил здорового харчування та висловом Гіпократа :” Наша їжа повинна бути ліками, а наші ліки – їжею”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *