Переможці Всеукраїнського інтернет – конкурсу від освітнього проекту ” Всеосвіти” ” Я пізнаю світ”

Переможці Всеукраїнського інтернет – конкурсу від освітнього проекту ” Всеосвіти” ” Я пізнаю світ”

23.10.2019 Uncategorized 0

Учні 9-А класу Бориславської санаторної школи – інтернату І-ІІІ ст. Недожура Ярослав та Пиляк Валентина стали переможцями Всеукраїнського інтернет – конкурсу від освітнього проекту ” Всеосвіти” ” Я пізнаю світ”. Координатором конкурсу стала вчитель біології Пігур О.М. Також Ярослав став учасником розіграшу серед переможців конкурсу головного призу – туристичної путівки Австрія – Угорщина  від партнера Сант Валентин.

Конкурсні завдання мали за мету формування природознавчої компетентності школярів шляхом вивчення географії та природознавства для учнів 1 -11 класів, а також  дали можливість перевірити рівень обізнаності дітей, запалити в них інтерес до дослідження довкілля та пробудити жагу пригод.

У процесі пізнання природи відбувається різнобічний розвиток особистості учнів,розвиваються морально-етичні якості, формуються навички природоохоронної діяльності, екологічної культури.

Участь учнів у конкурсі дозволить  не лише засвоїти природничі знання, а й вільно оперувати ними, застосовувати в своєму житті та освітній діяльності для розширення та поглиблення свого пізнавального досвіду, формування екологічного мислення й поведінки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *