Флешмоб «Кольоровий тиждень»

Флешмоб «Кольоровий тиждень»

23.10.2019 Uncategorized 0

Флешмоб «Кольоровий тиждень»

Опубліковано: Середа, 23 жовтня 2019  min  max

«Пробіжу по райдузі, по усіх доріжках

Будуть кольоровими пальчики на ніжках,

КОЛЬОРИ ВЕСЕЛКИ зафарбують стежечки,

Подарую всім навколо кольори-мережечки.»

З таких слів 15 жовтня, вчитель початкових класів Пехів Роксолана Тарасівна, розпочала «Кольоровий тиждень» в 1-му класі  «Бориславської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат».

Даний тиждень виявився дуже цікавим для маленьких школярів. Кожного дня вони ноповнювались позитивними емоціями, оскільки:

Вівторок був яскравим, чарівним, неповторним… Недарма червоний асоціюється з сонцем, вогнем, енергією, коханням. Він  надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію.

Середа у нас був зеленний день. День надії, безпеки, юності, спокою. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Отже сьогодні ми вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим.

Четвер зафарбувався у синій колір. Тематика дня дозволила поговорити про глибинну красу водних просторів, про неперевершені чари синього неба, про важливість і розуміння цінності життя. Адже синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення А як красиво він виглядає! Захопленню та гарному настрою не було меж.

Різнобарвними пазлами склався у нашій шкільній родині останній день тижня – п’ятниця.  У цей день діти ділилися позитивними враженнями один з одним.

Посмішки не сходили з їхніх вуст. Вчитися, дійсно, цікаво і весело!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *