“Тиждень Свободи і Гідності”

“Тиждень Свободи і Гідності”

29.11.2019 Uncategorized 0

“Тиждень Свободи і Гідності” Гідність і свобода для українців є не просто словами, а сенсом життя, впродовж усіх віків. З 18 по 22 листопада у КЗ ЛОР “Бориславська загальноосвітня санаторна школа-інтернат” пройшов Тиждень Гідності та Свободи.

 Понеділок-розпочали тиждень наші молодші школярі флешмобом “Дерево пам’яті”. Діти виготовляли ангелів пам’ яті, а потім прикрасили ними дерево в пам’ять про кожного, хто віддав своє життя за свободу та гідність України. Вівторок- діти виготовляли листівки для наших військових зі словами вдячності та підтримки.

 В середу – школярі мали можливість зустрітись та поспілкуватися з військовими та учасниками бойових дій на Сході України, які приїхали до нас з Дрогобицької військової частини. Атмосфера була дуже теплою та не вимушеною.

У четвер – наші діти разом із вчителем суспільних дисциплін Зінько І. С. долучились до міського віче, а в школі мали можливість запалити лампадку та помолитися за померлих на Майдані.

Завершився тиждень загальношкільним заходом “Тільки, щоб не даремно”. Учні відтворили події 21.11.2013 року, не залишивши жодної душі байдужою. Також на захід було запрошено Отця Любомира та військовослужбовця Тараса Гап’яка ,який був у полоні.

«Народжені вмерти за Батьківщину, залишаються жити у віках!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *