Урок -мандрівка Сесвітом.

Урок -мандрівка Сесвітом.

03.12.2019 Uncategorized 0

28 листопада в Бориславській санаторній школі – інтернаті І – ІІІ ст. учні 5-А класу разом з вчителями природознавства Пігур О.М. та вчителем англійської мови Щур Н.Т. під час відкритого уроку здійснили мандрівку у Всесвіт. Урок на тему : Космос ( Space). Сонячна система (The Solar system)” відбувався двома мовами – рідною і міжнародною англійською . Метою уроку було створення й активізація цілісних динамічних образів з теми “Космос. Сонячна система.”, а також розкриття здатностей і прихованих потенційних можливостей мислення та свідомості особистості. Для досягнення мети вчителі застосовували біоадекватну технологію , завдяки якій задіюються всі канали сприйняття інформації , що робить процес викладання результативнішим. Використання біоадекватної технології гармонізує роботу правої і лівої півкуль головного мозку , зменшуючи їм стресове і психологічне навантаження.

Розпочався урок з прийому ” Хвилинка фантазера”, завдяки якому учні намагались максимально поринути в умови космічного простору. Діти об”єднались  у три екіпажі ” Сонячні промені”, “Космічні мандрівники” та ” Таємнича комета”, які по черзі розповідали про планети Сонячної системи двома мовами. Також на уроці було застосовано такі прийоми як Акровірш”, гру ” Знайомтеся:  планети” – тренування у правильній вимові слів англійською мовою,гру ” Знайди орбіту для кожної планети“,гру ” Правда чи брехня” та  ” Третій зайвий”. Мандрівка у Всесвіт дуже сподобалась учням.

 Наприкінці уроку діти отримали солодкі подаруночки – імбирні пряники , а також загадували бажання під звуки падаючої зірки, які  записали на паперових зірочках .  У більшості дітей було спільне  бажання ,щоб скоріше закінчилась війна в Україні і підростаюче покоління змогло робити свої дослідження і відкриття у мирних умовах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *