Свято знань – фестиваль під відкритим голубим небом.

Свято знань – фестиваль під відкритим голубим небом.

02.09.2017 Uncategorized 0

1 вересня у санаторній школі – інтернаті м. Борислава пролунав Перший дзвоник, що сповістив про початок нового навчального року.
Це – Свято знань – фестиваль під відкритим голубим небом.
Дійство було унікальним. Природа разом з нами торжествувала.
Організували доступний мікрофон для всіх присутніх, діти читали поезію, співали пісні. Було багато батьків.
На урочистості школярі почули багато цікавого про створення перших шкіл у Київській Русі, Європі, про роль освіченості , що саме освіта зараз переживає непрості часи, реформи впроваджуються, бо саме молоді люди змінюватимуть світ на краще. Це буде світ добра, дружби, розуміння одне одного. Згадували князя Ярослава Мудрого, його освічену доньку Анну ,що є доказом зв’язку і гарних традицій поколінь, бо освіта – корінь нашої історії.
Всі присутні скуштували козацький куліш, що підтверджує, що ми – козацького роду, любимо свою Батьківщину, підтримуємо наших воїнів на Сході, що саме заради усміхненого обличчя учнів, першокласників треба боронити і відстоювати кордон.
Школа наша причепурилася , з нетерпінням чекала, коли учні прийдуть на перший урок.
Квіти на клумбах, кульки миру і сподівань, музика, галас дітвори, щасливі педагоги – все це наповнювало оточуючих якоюсь магією краси ,щастя, тепла.
На закінчення діти малювали на асфальті. Малюнки –це мрії, це реалії сьогодення, а саме: Україна –найкраща, ми любимо свою землю, батьків, вчителів , школу, бо ми-родина, хай нам щастить! Священик поблагословив наш колектив на плідну і добру працю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *