«Ми проти куріння! Ми-здорове покоління!».

«Ми проти куріння! Ми-здорове покоління!».

Грудень 4, 2018 Uncategorized 0

І хоча зараз увійшов у моду здоровий спосіб життя, у світі залишається ще дуже багато курців.

В Україні за 7 років поширеність куріння зменшилася на 20%, проте сьогодні щодня продовжують курити 7,2 мільйона дорослих українців.

Щорічно в третій четвер листопада в ряді західних країн світу відзначається День відмови від куріння.

Мета Міжнародного дня відмови від куріння — сприяти зниженню поширеності тютюнової залежності, залучення в боротьбу проти куріння всіх верств населення і лікарів усіх спеціальностей, профілактика тютюнопаління й інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я . Вихователь Бориславської ЗСШ – інтернату Гайгель О.В. разом з практичним психологом Качур О.І., провели тренінг «Ми проти куріння! Ми-здорове покоління!».

Разом з учнями 8- х класів розглянули питання: Чим приваблює паління? Одна з головних причин паління у юнаків – прагнення до самовираження, утвердження власної самостійності, «дорослості»? Тютюн викликає таку саму залежність, як і «важкі» наркотики – героїн та кокаїн? Вейп може мати настільки ж поганий вплив, як звичайні сигарети?

Діти мали можливість переглянути запис програми Сніданок з 1+1 про поганий влив електронної сигарети на здоров’я людини.

Ефект і результат заходу – залучення дітей до боротьби за звільнення довкілля від тютюнового диму, а значить і з тими, хто палить і рекламує цю справу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *