Skip to main content

Ластів'ята 4-их класів прощались сьогодні з першими сходинками шкільного життя,

Ластів'ята розправили крила,
Вже змужніли, дорослі такі!
Гордість школи, батьків, України,
Хай щастить вам, пташата, в житті!
Ластів'ята 4-их класів КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" прощались сьогодні з першими сходинками шкільного життя, з першими улюбленими вчителями, з улюбленими предметами.
На святі "Прощання з початковою школою" наші випускники демонстрували свої таланти, яких у них хоч відбавляй , співали, танцювали, розігрували смішні сценки, згадували зворушливі моменти, переглядаючи кадри з життя класу.
І, звичайно, ластів'ята дякували своїм першим вчителькам — Уніят Ірині Зенонівні, Галишин Олесі Іванівні, Страшівській Ірині Миронівні за працю, любов, турботу, за науку та поради, за мудрість та материнську підтримку.
Дякували діти і своїм батькам, які сьогодні розчулено споглядали виступи своїх найдорожчих, відчуваючи безмежну гордість за своїх дітей.
Дякували та низько вклонялись Воїнам ЗСУ, Захисникам нашої землі, завдяки яким свято відбулося .
А ми дякуємо нашим активним, працьовитим, талановитим, розумним випускникам за те, що вони у нас є саме такі, яких ми їх знаємо і любимо . І бажаємо нашим пташенятам легкого польоту в інше гніздечко, яке вже готує для них їхня наступна мама .
Віримо, що наступні сходинки шкільного життя будуть успішними, творчими, щасливими і головне — під мирним небом України .
В добру путь у 5 клас

Мюзиклу "Метеликовий рай"в день Останнього дзвоника.

Без сумніву, найбільшим святом кожного учня та й, певно, педагога, є день Останнього дзвоника. День, коли, нарешті, можна по-справжньому помріяти про літо та заслужені літні канікули, про відпустку, про відпочинок, на який учні та вчителі чекають цілий рік.
В нашій школі вже доброю традицією є проведення незвичайних оригінальних свят, приурочених початку та закінченню навчального року. Сьогоднішній рік — не виняток. То ж усі присутні цьогоріч стали глядачами мюзиклу "Метеликовий рай", у якому шкільні зірки та зірочки КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" пурхали мов метелики, демонструючи свої здібності, таланти. Діти танцювали і співали, малювали і декламували, розважали присутніх смішинками. А ще — саме сьогодні до нас завітали на свято Скрипковий ключ, Танець та Муза, які вже з вересня 2024 року стануть головними у нашій школі!
Але наше свято не стало б реальністю, очі учнів, педагогів та батьків не сяяли б радістю та гордістю, якби не українські Захисники, які в ці хвилини захищають кожного з нас .
Закінчився наш мюзикл флешмобом-подякою ЗСУ, а метелики, які стали символом цього дійства, обов'язково стануть і символом переродження України, символом змін, позитивних перетворень.
То ж бажаємо учням школи гарного мирного відпочинку і нехай різнобарвні літні метелики нагадують нашій дітворі про санаторку, яка після літніх канікул чекатиме їх на порозі рідної школи.
Педагогам зичимо заслуженої відпустки, набратися здоров'я та енергії і з новими силами зустрічати улюблених учнів восени.
І всім нам — мирного неба, тихих світанків, спокійних вечорів, віри та надії у світле майбутнє без війни.
Віримо в ЗСУ !
Віримо в Україну!
Віримо в мир та Перемогу !
Мирного переможного літа, санаторко !
P. S.: щира подяка Ігор Шоха за неймовірні професійні світлини та звукооператору Палац культури м.Борислав п. Еріку Литвину за музичний супровід.

щиро дякують нашим друзям — команді Міжнародний благодійний фонд "Маленькі перемоги" 

Учасники освітнього процесу КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" щиро дякують нашим друзям — команді Міжнародний благодійний фонд "Маленькі перемоги"  та особисто директорці фонду п. Галині Бондарук за солодке свято до Дня захисту дітей. Фонд передав учням школи солодощі — шоколадного зайчика і цукерки, щоб засолодити останні шкільні дні перед літніми канікулами. Також дякуємо за отримані меблі.
Ми не втомлюємось дякувати нашим друзям, адже їхня безкорислива допомога доводить, що добро можна творити просто так, за покликом серця.
Зичимо команді Міжнародний благодійний фонд "Маленькі перемоги" та п. Галині Бондарук міцного здоров'я, процвітання, натхнення та багато нових ідей та спільних проєктів на благо дітей та України

Свято дитинства, свято радості, свято незабутніх емоцій, які відчули діти нашої школи на базі "Простір Карпат".

Учні та педагоги КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" висловлюють слова вдячності керівнику ДЦ Борислава (БФ "Лайф Інтернешнл) Олександру Трегубенку за свято дитинства, свято радості, свято незабутніх емоцій, які відчули діти нашої школи на базі "Простір Карпат. Саме там проходила подія "Починай діяти", приурочена Дню захисту дітей, а наші школярики, запрошені на це дійство, були її активними учасниками.
Програма заходу була надзвичайно цікава та корисна для дітей, адже школярі брали участь в різноманітних спортивних активностях, спілкувалися з дітьми інших шкіл, змагалися, споживали смачну поживну їжу і все це на свіжому повітрі, в одному з наймальовничіших куточків Борислава!
Діти були щасливі! А це — найголовніше, особливо в час, коли дитинство наших дітей затьмарене війною.
То ж дякуємо п. Олександру Трегубенку та усім, хто долучився до свята, за радість в очах дітей, за теплі спогади, які ще довго грітимуть дитячі серця.
І насамперед дякуємо Захисникам України , нашим титанам, нашим воїнам світла за щоденний захист наших дітей, за мирне небо, за можливість бачити ясне сонце.

Днем захисту дітей.

Учнівський парламент КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" на чолі з президенткою школи Андріаною Уніят вітають дружню учнівську родину санаторки з Днем захисту дітей.
Старшокласники підготували відеоролик про будні шкільного життя: цікаві уроки, пізнавальні екскурсії, творче дозвілля школярів, спільні виховні заходи, щасливе безтурботне дитинство в стінах рідної школи.
Члени парламенту бажають нашим учням міцного здоров'я, дитинства, в якому не буде місця для смутку і тривог, ніколи не втрачати дитячої щирості, завжди знаходити причину для справжньої усмішки та радості.
І, звичайно, сьогодні вся дитяча спільнота санаторки дякує титанам, воїнам світла — усім Захисникам України , завдяки яким наші діти впевнені на всі , що їх захищають і захистять, впевнені, що, незважаючи на випробування війною, попереду у них — світле щасливе майбутнє .
І нехай дитинство та юність усіх дітей України переливається кольорами веселки, над якою буде синіти завжди мирне небо та усміхнене тепле сонце!

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням,

Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням, встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я, відзначається 31 травня кожного року.
Причиною появи боротьби з тютюнопалінням є передчасна смертність та хвороби в усьому світі, яким людство здатне запобігти. Куріння у наш час перетворилося у масову "епідемію", яка завдає значної шкоди здоров'ю. Куріння називають чумою, а цигарку смертоносною зброєю, винайденою у мирних цілях.
Особливого розмаху набуло паління серед молоді.
В цей день учні групи 9-11класів під керівництвом вихователя Чайковської Н. Й. вирішили приєднатися до акції "Геть куріння, ми здорове покоління!" та провели цікаве заняття з елементами тренінгу, де учасники ознайомилися з історією виникнення тютюнопаління у різних країнах світу.
Діти підготували презентацію:
"Тютюнопаління або здоров'я — вибирай сам!", де розглянули різні аспекти впливу куріння на організм людини, ознайомилися, як у європейських країнах боряться з курінням та як цей процес проходить в Україні.
Чому варто відмовитися від паління? Поки ще є час, для молоді порада — відмовитись від цигарок, а краще — взагалі не починати палити, особливо в молодому віці, коли організм найбільш легко піддається впливу шкідливих речовин. Відмова від паління — одна з важливих умов здоров'я та довголіття.
Старшокласники зробили висновок: здоров'я — велике благо, вміння зберегти його в значній мірі залежить від нас самих!

"Краса природи – це одне з джерел, що живить доброту, сердечність і любов"

"Краса природи – це одне з джерел, що живить доброту, сердечність і любов"
В.О. Сухомлинський
Мудрі слова великого українського педагога працівники КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" мали можливість перевірити сьогодні особисто завдяки нашим хорошим друзям п. Олександру Трегубенку та п. Юрію з денного центру "Life Song". На запрошення п. Олександра та п. Юрія ми відвідали базу "Простір Карпат", де взяли участь у тренінгу "Вигорання: причини та практичні поради, як з ним боротися", шукали шляхи, які б допомогли нам не забувати про себе, про власний відпочинок, про хобі, вчилися цінувати власне життя та власне "я". Спілкування було надзвичайно щирим та душевним.
Ще педагоги "лікувались" арт-терапією, яку провів наш земляк п. Роман Ющак— художник, відомий на весь світ своїми талановитими роботами. Виявилось, за словами досвідченого митця, у кожного з нас є хист до малювання .
І, звичайно, найбільшим заспокійливим, найкращими ліками від вигорання, бальзамом для душі стала наша українська природа ! П. Олександр та п. Юрій провели нам цікаву екскурсію базою, де ми пройшли маршрут пізнавальними локаціями, насолоджуючись історією рідного краю, свіжим повітрям, первісною красою природи.
Сьогоднішній день, проведений з гостинними друзями, навчив кожного з нас, що з вигоранням дуже легко боротися, потрібно лише любити себе, знаходити час для себе і не забувати, що кожен з нас — просто людина, якій потрібний особистий простір. Наприклад, "Простір Карпат"!
То ж щиро дякуємо п. Олександру та п. Юрію з "Life Song" за запрошення та гостинність, п. Роману Ющуку — за цікавий досвід творчості та віру в себе, працівникам бази — за смачний поживний обід !
Вдячні за релакс, за тренінгове заняття, за душевні розмови та надіємось, що наші зустрічі стануть доброю традицією!
 

онлайн-подорожей музеюми України

На днях у 6-их класах КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" відбулося інформування з елементами онлайн-подорожей, приурочене Міжнародному дню музеїв під керівництвом вихователя Кузьміної М.І. У цікавій та змістовний формі діти знайомилися з найбільшими та найцікавішими музеями світу та України. Будь-який музей покликаний задовольнити насамперед пізнавальний аспект, привідкрити завісу таємничості, яка часто-густо огортає різноманітні явища та процеси.
На занятті говорили про Лувр у Парижі, про музей у Ватикані, про сучасний Лувр в Абу-Дабі та інші. З неабиякою зацікавленістю діти знайомилися і з українськими музеями: музеєм Трипільської культури на Черкащині, музеєм гуцульської магії в Івано-Франкіщині, музеєм дитинства в Харкові. Та найбільшим відкриттям став для учнів музей "Писанки" у Коломиї. На кілька хвилин вони поринули у невимовний вир краси, подорожуючи онлайн-виставковими залами музею.
Наприкінці заняття школярі дійшли висновку, що сучасні українські музеї – це привітний і дружній простір, де діти можуть із захопленням зустрітися з минулим, торкнутися сьогодення та зазирнути в майбутнє.

До нас завітав Львівський театр ляльок "Рукавичка"

Сьогодні в актовій залі КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" було стільки емоцій, танців та радості, стільки дитячого щастя та щирості, що навіть дорослі відчули себе в дитинстві.
До нас завітав Львівський театр ляльок "Рукавичка" з виставою "Губка Боб та Смурфики", запаливши усіх чудовим настроєм, позитивом та оптимізмом.
У програмі наші юні глядачі побачили ростові ляльки, рукавички, грали в ігри, танцювали, співали, розгадували загадки на тему правил дорожнього руху та патріотичного виховання дітей. І, звичайно, всі охочі взяли участь у фотосесії з Губкою Бобом та Смурфиком .
Діти та дорослі дякують художньому керівнику театру п. В'ячеславу Джигану та акторам Сашку та Наталці за неймовірний день, який обов'язково стане одним з найщасливіших в житті наших учнів.
Бажаємо Вам натхнення, нових ідей, дитячих усмішок та радості і задоволення від Вашої креативної праці.

Благодійний ярмарок та концерт на потреби окремої механізованої 24-ої бригади імені короля Данила

Шановна Бориславська громадо та гості нашого славного міста!
Прийшов час підвести підсумки вчорашнього благодійного заходу, який відбувся на центральній площі Борислава і приніс нам 49440 грн!
Благодійний ярмарок та концерт на потреби окремої механізованої 24-ої бригади імені короля Данила був організований КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа" за ініціативи Міжнародний благодійний фонд "Маленькі перемоги", співорганізаторами якого були Палац культури м.Борислав та Бориславська міська рада.
Щиро дякуємо артистам та музичним колективам, які розфарбували захід своїм співом, танцями, яскравими зворушливими виступами, дякуємо кожному, хто підготував акції, лотереї, майстер-класи, хто частував смаколиками та гостинцями малечу, хто створював святковий настрій присутнім на площі, дякуємо кожному, хто своїм донатом долучився до нашої спільної доброчинної справи. Дякуємо усім небайдужим містянам та гостям Борислава, які прийшли з родинами і зробили свій внесок в такий нелегкий для України час.
Хочемо окремо назвати усіх доброчинців, завдяки яким захід відбувся і були зібрані кошти. Тож дякуємо:
директору Міського палацу культури м. Борислава п. Ігорю Мельнику та звукооператору Ерік Литвин за організацію музичного супроводу, без чого благодійне дійство не було б таке яскраве;
нашому найкращому гурту Бориславські Батяри;
NAIMES, SVOYA Music, Сергію Скулинцю, Тьомі Паучеку, Оксані Кардаш, Софії Хомі, Каріні Солод, Олександру Дерев'янському, директорці Бориславська дитяча школа мистецтв п. Оксані Ницько, студії сучасного танцю "Relax Dance" та керівнику Надія Галишин, аматорському колективу пісні й танцю "Підбужанка" та керівнику Христина Гаман, студії циркового мистецтва "Фігляр", дуету акробатів "Соколята" та керівнику Олені Крючковій, вокальній студії "Feeling" та керівникам Ользі Голубуцькій та Наталі Валазі, вокальній студії Бориславського палацу культури, ученицям нашої школи Мальчевській Емілії та Мар'яні Проців, вокалістам Назару Хомину, Марті Крагель, ансамблю вчителів нашої школи "Спалах".
Дякуємо підприємцям, які надали сертифікати для розіграшу лотерей:
Ользі Голубіцькій — 3 сертифікати на заняття вокалу від студії "Feeling";
салону "Територія краси "Ейфорія" (9 сертифікатів):
Матюшко Надії, Зінько Ірені, Громик Людмилі — на покриття гель-лаком;
Ользі Стемпіцькій — ламінування вій;
Лілія Оринич — нарощування вій;
Іванні Білинській на косметологічну доглядову процедуру по типу шкіри;
Христині Макух на шугаринг;
Валентині Михальчук — на педикюр;
Галині Пошевак — на косметологічні послуги;
Мар'яні Кобетяк — на стрижку;
Ігор Шоха та Анна Солецька — на фотосесію;
Тарасу Андрейківу — 15 сертифікатів на каву;
Івану Голубіцькому — на піцу (Bayrakrar);
Тетяні Павелець та Ірині Боднар — на лазерну епіляцію;
Софії Міняйло - 5 сертифікатів на заняття англійської мови;
Ользі Рентюк — на зефірний букет;
Ользі Фірман — на піцу від ресторану "Шахтарочка";
Ірині Бонтей — 5 сертифікатів від ресторану "Tarantino";
Марті Биків та Марії Цюпко — на оздоровчий масаж;
Марина Нинич — 3 сертифікати на 3 заняття від "Fit- Art";
Юрію Дейнезі — сертифікати від "Світ квітів".
Окрема подяка Галині Бабак та Івану Онишко за надані смаколики, Ярині Мельниковій та Андрію Рудяку за надані палатки, Мар'яні та Роману Воронякам за солодку вату та попкорн і розваги пса Патрона, Драган Лесі за попкорн, Олені Тютюнник за аквагрим, Ірині Страшівській та Мар'яні Шрібак за плетіння косичок, Галині Кекош за подарований сертифікат на корекцію та фарбування брів.
Дякуємо за підтримку -
ГО "Нескорені"
Rotary Club "Lviv-RATUSHA.
Щиро дяка всій родині санаторки за організованість, згуртованість та відповідальність. Сьогодні ми вже вкотре довели, що ми — нація, об'єднана спільною ідеєю, метою якої є Мир та Перемога, а Перемога буде лише тоді, коли наші Захисники на усіх фронтах відчуватимуть нашу підтримку, підтримку українців в тилу, які не втомлюються молитися за ЗСУ, а також своїми донатами, хай незначними, але наближають цей найбажаніший день — День Перемоги.
Тож ще раз велика всім вдячність та найперше — подяка Богу та ЗСУ .
Слава Україні ! Слава кожному Захиснику нашої нескореної гордої держави !
Україні — бути !
Перемозі — бути!
В єдності — сила українського народу !
P. S.: дякуємо за професійні світлини Ігорю Шосі

КЗ ЛОР «Бориславська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ступенів»

82300 Львівська обл., м. Борислав, вул. Коновальця, 2

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (для листування)

Телефони:

тел./факс - +380 3248-5-08-52
тел.: +380 3 248 4-17-67
тел.: +380 3 248 5-05-36